Obrábění Výpis služeb

Nabízíme technologické řešení a následné obrábění konstrukčních ocelí, nerez materiálu, hliníku i barevných kovů. Navrhneme vhodnou technologii vč. požadovaných tolerancí na výkresech pro operace soustružení, frézování, vrtání, závitování řeznými nástroji na CNC i klasických strojích. CNC strojní zařízení pracuje na základě programu s možností opakovatelnosti výroby a velmi přesného zpracování každého dílce.

Zvyšováním počtu dílců v případě jejich vyrábění na CNC strojích, se výroba stává velmi efektivní a spolehlivou, optimalizuje se i cena výroby jednoho kusu a zajištěna maximální přesnost.

Obrábění hliníků má svá vlastní specifika v oblasti volby vhodných nástrojů a zajištění nejvhodnějších řezných podmínek s užitím vhodných břitů.

Na základě výkresové dokumentace zákazníka jsme schopni zákazníkům připravit kompletní technologické řešení, zpracování výkresové dokumentace, nabídka vhodného stroje a nabídka cenové kalkulace.

Pracujeme v souladu s odsouhlasenou výkresovou dokumentací s kalibrovanými měřidly v duchu certifikovaného systému kvality ISO 9001:2008, aby byla zajištěna vysoká kvalita výsledného produktu.

Potřebujete více informací k obrábění? Neváhejte nás kontaktovat

Poslat poptávku nebo
+420 777 479 943

Working...